VOLT | Program

Telekom Nagyszínpad

kedd 26.
szerda 27.
csütörtök 28.
péntek 29.
szombat 30.

19:00

 

Bëlga

21:00

 

Depeche Mode UK

17:00

 

A Nagy-Szín-Pad 2018 győztese: Apey and the Pea

18:30

 

Margaret Island

20:30

 

Ákos

23:00

 

Hurts UK

16:30

 

The Raven Age UK

18:00

 

Skillet USA

19:45

 

Tankcsapda – Lukács fél évszázad

21:30

 

Iron Maiden UK

17:00

 

Fish!

18:30

 

Hollywood Undead USA

20:30

 

Limp Bizkit USA

22:30

 

Steve Aoki USA

17:00

 

Brains

18:30

 

Clean Bandit UK

20:30

 

Halott Pénz

22:30

 

Avenged Sevenfold USA

OTP Bank – Petőfi Rádió Nagyszínpad

kedd 26.
szerda 27.
csütörtök 28.
péntek 29.
szombat 30.

16:00

 

A Visegrádi Csoport magyar elnöksége alkalmából fellép:

Skyline CZ

17:30

 

A Visegrádi Csoport magyar elnöksége alkalmából fellép:

Clock Machine PL

19:00

 

A Visegrádi Csoport magyar elnöksége alkalmából fellép:

Walter Schnitzelsson SK

23:00

 

Vad Fruttik

00:15

 

We Love 80’s Special – by Tesco Disco

15:30

 

Deniz

17:00

 

Mary Popkids

20:45

 

Kiscsillag

22:30

 

Cloud 9++

00:15

 

Redfoo and the Party Rock Crew USA

02:00

 

NEXT LEVEL presents:

Downlink CAN

03:00

 

NEXT LEVEL presents:

Trampa UK

04:00

 

NEXT LEVEL presents:

Dublic & B’Andre

15:30

 

USEME

18:30

 

Junkies

20:15

 

30Y

22:05

 

WellHello

00:00

 

Quimby

02:00

 

Alan Walker N

03:00

 

Andro

15:30

 

AWS

17:00

 

Run Over Dogs

22:15

 

The Kills USA-UK

00:15

 

Punnany Massif

02:00

 

NECC Party

15:30

 

Hősök

17:00

 

Akkezdet Phiai

18:30

 

Lóci játszik

20:15

 

CARAMEL

22:15

 

Majka & Curtis

00:00

 

TOTAL DANCE @ VOLT

Eiffel 65, Safri Duo, Mr President, Alice Dj és még sokan mások

03:00

 

Wannabe

LG ThinQ Színpad

szerda 27.
csütörtök 28.
péntek 29.
szombat 30.

14:30

 

A Soprock fesztivál 2018-as győztese:

Simple Mindset

16:00

 

Tökéletes Helyettesek – Kispál és a Borz tribute zenekar

17:30

 

The Biebers

19:15

 

LORD

21:00

 

ESTI KORNÉL

14:30

 

Pair O’Dice

16:00

 

Leander Kills

17:30

 

Moby Dick

21:00

 

Fran Palermo

23:45

 

Road

01:30

 

Supernem

14:30

 

The Palace

16:00

 

A Nagy-Szín-Pad! 2018 jelöltje:

Jetlag

17:30

 

NEW LEVEL EMPIRE

23:00

 

INTIM TORNA ILLEGAL

01:00

 

Irie Maffia

14:30

 

Guilty Town

16:00

 

Zaporozsec

17:30

 

A Nagy-Szín-Pad! 2018 jelöltje:

Bye Alex és a Slepp

19:15

 

SZABÓ BENEDEK ÉS A GALAXISOK

21:00

 

Hiperkarma

23:00

 

Péterfy Bori & Love Band

01:00

 

Rudimental (DJ set) UK

03:00

 

IAN Autorun

Sopron Színpad – PONCICHTER NEGYED

kedd 26.
szerda 27.
csütörtök 28.
péntek 29.
szombat 30.

16:15

 

The Messengers Band

18:00

 

Blue Café Band

19:45

 

Szénási Music Group

21:30

 

Romungro Gipsy Band

23:30

 

Pál Utcai Fiúk

01:30

 

DJ Jokó

14:30

 

Bérczesi Róbert: Én meg az ének

16:15

 

A Nagy-Szín-Pad! 2018 jelöltje:

Antonia Vai

18:00

 

ef.Zámbó Happy Dead Band

19:45

 

EURÓPA KIADÓ

21:30

 

CimbaliBand

23:30

 

Ocho Macho

01:30

 

DJ Jokó

16:15

 

Barabás Lőrinc Quartet

18:00

 

Takáts Tamás Blues Band

19:45

 

Honeybeast

21:30

 

TNT

23:30

 

PARNO GRASZT

01:30

 

DJ Jokó

14:30

 

szervezés alatt

16:15

 

JÁRAI MÁRK

18:00

 

SZEDER

21:30

 

Blahalouisiana

23:30

 

SZALONNA ÉS BANDÁJA

01:30

 

DJ Jokó

14:30

 

Fák Alatt Zenekar

16:15

 

KÉKNYÚL

18:00

 

Random Trip

19:45

 

Kistehén

21:30

 

elefánt

23:30

 

BUDAPEST BÁR

01:30

 

DJ Jokó

Magenta 1 Színpad

kedd 26.
szerda 27.
csütörtök 28.
péntek 29.
szombat 30.

14:00

 

VOLT Talk – Vendég:

Vad Fruttik

16:00

 

VB – közvetítés

18:00

 

VOLT MIX

POLI special set

20:00

 

VB – közvetítés

22:00

 

DEADCODE & FRIENDS AFTERPARTY

Gabor Kraft

00:30

 

DEADCODE & FRIENDS AFTERPARTY

Hot X

02:30

 

DEADCODE & FRIENDS AFTERPARTY

Black Asteroid USA

04:30

 

DEADCODE & FRIENDS AFTERPARTY

SanFranciscoBeat

14:30

 

VOLT Talk – Vendég:

Margaret Island

16:00

 

VB – közvetítés

18:00

 

VOLT MIX

MONKEYNECK

20:00

 

VB – közvetítés

22:00

 

VOLTROCKS!

Festival DJs vendég: Lábas Viki

14:30

 

VOLT Talk – Vendég:

WellHello

16:00

 

VB – közvetítés

18:00

 

VOLT MIX

ZAGAR Djset

20:00

 

VB – közvetítés

22:00

 

VOLTROCKS!

Festival DJs vendég: Fluor Tomi

14:30

 

VOLT Talk – Vendég:

Punnany Massif

16:00

 

Ki-mit-tud?

18:00

 

VOLT MIX

Lotfi Begi

22:00

 

VOLTROCKS!

Roberto Rios // Guest: 00:30 Metzker Viktória & 03:00 PIXA

11:00

 

kis- és nagy gyerekeknek:

HAHÓ Együttes (KARDOS JANÓ)

13:30

 

Kiss Ádám

14:30

 

VOLT Talk – Vendég:

Halott Pénz

16:00

 

VB – közvetítés

18:00

 

VOLT MIX

WE PLANTS ARE HAPPY PLANTS

20:00

 

VB – közvetítés

22:00

 

VOLTROCKS!

Festival DJs vendég: Venom & Marsalkó Dávid

Posta Terasz

kedd 26.
szerda 27.
csütörtök 28.
péntek 29.
szombat 30.

15:00

 

Ažur

16:30

 

What’sUpCi

18:00

 

Das Model – Depeche Mode/ Dark Wave Cover Band

19:30

 

The Qualitons

21:15

 

Egri Péter és a Mystery Gang

23:15

 

Midlife Crisis

02:00

 

Dj Radnai

15:00

 

SativuS

16:30

 

ManGoRise

18:00

 

A Nagy-Szín-Pad! 2018 jelöltje:

Amigod

19:30

 

Odett

21:15

 

Konyha

23:15

 

Toolate

02:00

 

The Picard

15:00

 

Present Day

16:30

 

Colorstar

18:00

 

A Nagy-Szín-Pad! 2018 jelöltje:

Belau

19:30

 

Gustave Tiger

21:15

 

Dope Calypso

23:15

 

HayDmStreet

02:00

 

Hallgass Hazait!

15:00

 

Drawing

16:30

 

The Bluebay Foxes

18:00

 

A Nagy-Szín-Pad! 2018 jelöltje:

Soulwave

19:30

 

Koalabell

21:15

 

Mörk

23:15

 

Piknik Park

02:00

 

DJ Kondor

15:00

 

Audioshake

16:30

 

Meg Egy Cukorka

18:00

 

A Nagy-Szín-Pad! 2018 jelöltje:

NB

19:30

 

Aurevoir.

23:15

 

Passion Project

02:00

 

The Picard

Diákhitel Kávézó

szerda 27.
csütörtök 28.
péntek 29.
szombat 30.

12:00

 

Detox Jóga Szappan Petrával

13:15

 

Megérteni.Elfogadni.Segíteni.: Tabuk nélkül az autizmusról

14:30

 

A MHRS és az OpenQuiz bemutatja:

FESZTIKVÍZ a The Biebers KÖZREMŰKÖDÉSÉVEL

16:00

 

Feldmár András – szerelem barátok vagy ellenségek között

17:30

 

Bitcoinnal a felhők felett! Short story of Bitcoin

12:00

 

Detox Jóga Szappan Petrával

13:15

 

“Sikered titka az önismereted!”

14:30

 

A MHRS és az OpenQuiz bemutatja:

FESZTIKVÍZ BECK ZOLI (30Y) KÖZREMŰKÖDÉSÉVEL

16:00

 

Csernus Imre Bevállalod?

17:30

 

“Te honnnan jöttél, ember?” D.Tóth K.I.Z.a és Vecsei H. Miklós

12:00

 

Detox Jóga Pomázi Eszterrel

13:15

 

Irodalom & Szolidaritás

14:30

 

A MHRS és az OpenQuiz bemutatja:

FESZTIKVÍZ Müller Péter Sziámi KÖZREMŰKÖDÉSÉVEL

16:00

 

Dr. Zacher Gábor Mindennapi mérgeink

17:30

 

Hevesi K.I.Z.a Viszony vagy iszony? Randiszabályok 2018-ban

12:00

 

Detox Jóga Pomázi Eszterrel

13:15

 

KórházSuli – Együtt könyebb

14:30

 

A MHRS és az OpenQuiz bemutatja:

FesztiKvíz magyar zenekarok közreműködésével

16:00

 

Almási Kitti It’s a Match! Tinderszerelmek

17:30

 

Aranyélet és ami mögötte van

Petőfi Terasz

kedd 26.
szerda 27.
csütörtök 28.
péntek 29.
szombat 30.

18:00

 

Best of Sopron Dj Gergő & co.

00:00

 

DJ Izil

18:00

 

DJ Gozth All Day Long

01:00

 

DJ Izil

18:00

 

Best of Sopron Dj Gergő & co.

00:00

 

DJ Izil

18:00

 

LAVALAVA

00:00

 

Peter Sharp

18:00

 

Secret Factory

00:00

 

Peter Sharp

Walkabouts

kedd 26.
szerda 27.
csütörtök 28.
péntek 29.
szombat 30.

17:00

 

Sidral Brass Band – Red Red Wine E

20:00

 

Sidral Brass Band – Red Red Wine E

17:00

 

Sidral Brass Band – Red Red Wine E

20:00

 

Sidral Brass Band – Red Red Wine E

17:00

 

Sidral Brass Band – Red Red Wine E

20:00

 

Sidral Brass Band – Red Red Wine E

17:00

 

Sidral Brass Band – Red Red Wine E

20:00

 

Sidral Brass Band – Red Red Wine E

17:00

 

Sidral Brass Band – Red Red Wine E

20:00

 

Sidral Brass Band – Red Red Wine E