
Tíz év hallgatás, egy tulajdonosváltás és közel két évnyi forgatás után újra felcsendült a Star Wars főcímdala. Megnéztük a hetedik részt. Azért kicsit félve ültem be a moziba a legújabb Csillagok Háborúja epizód vetítésére, mivel a történet elejét bemutató 1-2-3-as részek szerintem annyira nem sikerültek jól, és kicsit tartottam a Disney-től is. Szerencsére semmiben sem kellett csalódnom. SPOILER ALERT! … Bővebben: Felébredt az erő
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba