EFOTT | Program

-1. NAP (KEDD) július 10.
ELTE-Civil Színpad THOMSON-TrollFoci VB Aréna RAUCH Beach T-SYSTEMS Globe
Blaha Akusztik (18:00) VB Elődöntő (20:00) Tábortűz Akusztik Gyurácz Tamással (22:30) Welcome Party (Best of EFOTT) (00:00)
Magashegyi Akusztik (19:00)
0. NAP (SZERDA) július 11.
Mercedes-Benz – HÖOK Party Aréna Muzsika Szigete MIG21 Energy Disco
Spy the Ghost (21:00) “Száll a nóta szabadon…” Tordai Zoltán zenekara és Dócs Péter nótaénekes (19:00) Dj Deli (21:00)
Kozmix (22:30) “Járd ki lábam, járd ki most…”, Tarsoly zenekar táncháza (21:00) Joseph Voice & Greg Fisher (00:30)
Erős vs. Spigiboy (23:30) “Nótakaraoke” Tordai Zoltán és zenekara, Dócs Péter nótaénekes (23:00) TomWall (02:30)
NECC PARTY (01:00) Dj Deli (03:30)
T-Systems Nagyszínpad
CSÜTÖRTÖK

július 12.
PÉNTEK

július 13.
SZOMBAT

július 14.
VASÁRNAP

július 15.
18:30 Szabó Balázs Bandája Rúzsa Magdi Margaret Island Leander Kills
20:00 Dub FX (AU) WellHello Kowalsky meg a Vega Tankcsapda
21:45 Jessie J (GB) John Newman (GB) Halott Pénz Volbeat (DK)
23:30 Brains Punnany Massif Majka & Curtis Depresszió
Rauch Koncert Aréna
CSÜTÖRTÖK

július 12.
PÉNTEK

július 13.
SZOMBAT

július 14.
VASÁRNAP

július 15.
16:30 Dumaszínház – Szomszédnéni Produkciós Iroda Dumaszínház – Ráskó Eszter Dumaszínház – Aranyosi Péter Dumaszínház – Szabó Balázs Máté
17:30 ByeAlex és a Slepp Konyha Mary Popkids Zaporozsec
19:00 Honeybeast Bagossy Brothers Company Lóci játszik New Level Empire
20:30 Irie Maffia 30Y Ivan and the Parazol Horváth Tamás
22:00 Bëlga Magashegyi Underground Blahalouisiana Péterfy Bori & The Love Band
23:30 Anna and the Barbies Cloud 9++ Kelemen Kabátban The Biebers
01:00 Tesco Disco Sub Focus (GB) Next Level pres. Dublic, B’Andre, Skrude, Sammie Beats, Bevild, Myamo 4K Dj’s
02:30 Ludmilla
04:00 Csáky Dee
Mercedes-Benz – HÖOK Party Aréna
CSÜTÖRTÖK

július 12.
PÉNTEK

július 13.
SZOMBAT

július 14.
VASÁRNAP

július 15.
21:00 Endy Basics ChrisM Viktor Smith
22:30 Edo Denova Peter Jabin Rusty Stereo Palma
00:00 UVCT pres. Nara, Wonda, JumoDaddy, JumoDaddy b2b Wonda, Ca$htag, Sirmark Drop the Cheese Willcox Sterbinszky
01:30 Dada Life (SE) Lost Frequencies (BE) Metzker Viktoria
03:00 Katapult DJ Andro Pixa
04:30 Loving Arms Lennard Joer Junior
Berentzen Stage
CSÜTÖRTÖK

július 12.
PÉNTEK

július 13.
SZOMBAT

július 14.
VASÁRNAP

július 15.
17:00 Szervezés alatt Szervezés alatt Sexnuggets Szervezés alatt
18:30 Elmezavar KosziJanka Teddy Queen Jackie’s Gun
20:00 Hollywood Rose (Guns n’ Roses Tribute) Stoned (Rolling Stones Tribute) ACid/DC (AC/DC Tribute) Kiss Forever Band (KISS Tribute)
21:30 Fatal Error Prosectura Dorothy Esti Kornél
23:00 Fish! Ganxsta Zolee és a Kartel USEME Intim Torna Illegáll
00:30 Paddy and the Rats Aurora Supernem AWS
01:30 Rock Disco – Toyota Rock Disco – Toyota Rock Disco – Toyota Rock Disco – Toyota
Bomba! Hip-Hop Stage
CSÜTÖRTÖK

július 12.
PÉNTEK

július 13.
SZOMBAT

július 14.
VASÁRNAP

július 15.
18:00 Pozsi Party Cannibals DJ Jam-i Endy
20:30 BSW Barbár Fivérek Mikee Mykanic Siska Finucsi
21:30 Pozsi Party Cannibals DJ Jam-i AK26
22:30 Animal Cannibals Hősök Sub Bass Monster NB
00:00 Pozsi Party Cannibals DJ Jam-i Endy
Muzsika Szigete
CSÜTÖRTÖK

július 12.
PÉNTEK

július 13.
SZOMBAT

július 14.
VASÁRNAP

július 15.
19:00 “Száll a nóta szabadon…” Tordai Zoltán zenekara és Dócs Péter nótaénekes “Járd ki lábam, járd ki most…”, Tarsoly zenekar táncháza Fanfata Complexa – csángó népzene ás tánc Görög est a Mydros zenekarral és táncosokkal
20:30 “Járd ki lábam, járd ki most…”, Tarsoly zenekar táncháza Poklade zenekar – Balkán táncház és Busó!
21:00 Tarsoly zenekar lemezbemutató koncert “Járd ki lábam, járd ki most…”, Tarsoly zenekar táncháza
22:00 “Nótakaraoke” Tordai Zoltán és zenekara, Dócs Péter nótaénekessel.
22:30 “Uccu rajta, ugorj eggyet…” -táncmulatság Fanfata Complexa – csángó népzene ás tánc
23:00 Görög est a Mydros zenekarral és táncosokkal
00:00 “Járd ki lábam, járd ki most…”, Tarsoly zenekar táncháza Poklade zenekar – Balkán táncház és Busó! “Járd ki lábam, járd ki most…”, Tarsoly zenekar táncháza
MIG21 Energy Disco
CSÜTÖRTÖK

július 12.
PÉNTEK

július 13.
SZOMBAT

július 14.
VASÁRNAP

július 15.
21:00 Lesliee Thrush Flash Whitenegro DJ Deli
23:00 Dj Deli Lesliee Thrush
23:30 Peat Jr. & Fernando ft. Sheela (Emlékek éjszakája / We love 2000’s)
00:00 Voksán Virág (Dj Flower)
00:30 NIA EVEN
01:00 Ábrahám & Raul (Élő koncert)
01:30 Mr. Shabba
02:00 Dj Roland Dj Deli Marwell
02:30 Dj Deli
03:00 Millero Dj Giorgio